NuPrime Evolution One Końcówka mocy mono 240W
Sugerowana cena detaliczna: 16995.00 zł
NuPrime Evolution One

Evolution One to ucieleśnienie najnowszej i najlepszej technologii opracowanej przez NuPrime. Od zasilacza i obwodów wzmacniacza po nowy, wysoce zaawansowany stopień wejściowy. Evolution One został starannie dopracowany, aby osiągnąć wydajność na hi-endowym poziomie.

Evolution One NuPrime posiada co najmniej kilka interesujących rozwiązań:
- Obwody wejściowe z impedancją wejściową 1 miliona omów. Wysoka impedancja wejściowa wprowadza mniejsze zniekształcenia harmoniczne i opóźnienie fazowe
- Końcówki mocy przełączających się przy 700kHz
- Nowy zasilacz toroidalny zoptymalizowany pod kątem generowania niskiego szumów,
- Połączenia między zasilaczem a obwodami zasilacza realizowane za pomocą wysokiej jakości miedzianych przewodów zamiast standardowych kabli
.jpg)
The Evolution One przewyższa swoich poprzedników pod każdym względem, z którego znane są wzmacniacze NuPrime:
- Szersza i głębsza scena dźwiękowa,
- Większa dynamika oraz akustyka instrumentów,
- Mniejsze zniekształcenia i szumy,
- Czystsze tło, które zapewnia większą szczegółowość

Nowa generacja wzmacniaczy NuPrime kontynuuje trend ciepłego i naturalnego brzmienia znanego z klasy A, którego nie posiada żaden inny wzmacniacz impulsowy.

Bardzo niewielu producentów jest w stanie zaprojektować impedancję wejściową rzędu 1 miliona omów bez negatywnego wpływu na poziom szumów i stabilność. Evolution One jest pierwszym wzmacniaczem klasy D, który z powodzeniem implementuje impedancję wejściową wielkości 1 miliona omów.

Evolution One ma bardzo głęboką scenę dźwiękową i może prezentować wyraźny dźwięk nawet na najwyższym poziomie natężenia dźwięku. Odtwarzając utwory koncertowe nagrane z rozmachem będziesz w stanie usłyszeć wyraźny dźwięk ostatnich rzędów perkusji, a nawet odgłos pedału. Wszystkie te szczegóły przedstawiane są w naturalny sposób, bez sztucznych ulepszeń.

Wzmacniacze klasy D większości producentów brzmią zimno i twardo, wyróżniając się głownie efektywnością energetyczną i wysoką mocą wyjściową. Dzięki zastosowaniu hybrydowej amplifikacji, czyli połączeniu zalet klasy A i D NuPrime połączył zalety obu tych klas. Evolution One może z łatwością konkurować z najlepszymi wzmacniaczami klasy A na rynku, bez generowania dużych ilości ciepła.

Evolution One prezentuje najbardziej nieskazitelny i przejrzysty dźwięk z całkowicie czarnym tłem. Dowodem na najwyższą jakość końcówek NuPrime

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Moc ciągła (RMS) | 240W |
| Typ | Tranzystorowy |
| Klasa | D |
| Stosunek sygnał/szum | 91dB |
| Zniekształcenia THD | 0.01% |
| Pasmo przenoszenia | 0 - 50.000Hz |
| Czułość wejścia | 1.5Vrms |
| Impedancja wejściowa | 1.000.000 Ohm |
| WEJŚCIA/WYJŚCIA | ------ |
| Trigger | TAK 1 |
| Inne złącza | XLR |
| Inne złącza | RCA |
| Końcówki mocy | Mono |
| Wzmocnienie | 28 |
| Wyjścia głośnikowe | Na jedną kolumnę |
| INNE | Maksymalna moc dynamiczna: 390W |
| Pilot | NIE |
| Zużycie prądu | 230V Standby: 1.7W, Bezczynny: 18.7W 115V Standby: 1.6W, Bezczynny: 17.4W |
| Wysokość | 5.7cm |
| Szerokość | 43cm |
| Głębokość | 37.5cm |
| Waga | 7kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor (główny) | Czarny |
| Kolor (główny) | Srebrny |
Recenzje prasowe:
| Recenzent: | |
|
"Referencyjny system firmy NuPrime ma wyraźnie ukształtowany dźwięk, to nie jest dźwięk neutralny. Chodziło w nim o przekazanie muzyki w maksymalnie przyjemny sposób, z gęstym i niski basem i lekko ocieploną górą. Widziałbym ten system wszędzie tam, gdzie chcemy posłuchać muzyki w spokoju, ale i z zainteresowaniem."
zobacz więcej...
|
|
"Monobloki NuPrime były w stanie bardzo perfekcyjnie oddać brzmienie konkretnych płyt, zachowując jednocześnie wysokiej próby neutralność, bez jakichkolwiek śladów agresji z jaką przecież mogą się kojarzyć wzmacniacze klasy D. Bas jest bardzo silny i równocześnie szybki i przede wszystkim podany w sposób, jaki może przypaść do gustu osobom preferującym bogaty i zróżnicowany przekaz w pełnym paśmie".
zobacz więcej...
|
Galeria



"Referencyjny system firmy NuPrime ma wyraźnie ukształtowany dźwięk, to nie jest dźwięk neutralny. Chodziło w nim o przekazanie muzyki w maksymalnie przyjemny sposób, z gęstym i niski basem i lekko ocieploną górą. Widziałbym ten system wszędzie tam, gdzie chcemy posłuchać muzyki w spokoju, ale i z zainteresowaniem."
