NuPrime Omnia Stream Mini DAC Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, AirPlay 2


Sugerowana cena detaliczna: 1725.00 zł
      w magazynie

NuPrime Omnia Stream Mini DAC Odtwarzacz strumieniowy (sieciowy) Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, AirPlay 2

NuPrime stworzyło urządzenie, które na pewno wprawi Was w zdumienie. Omnia Stream Mini DAC to kompaktowy odtwarzacz sieciowy multiroom z wbudowanym przetwornikiem DAC, który jest równie wydajny co znacznie większe i droższe odpowiedniki. Dodatkowo urządzenie oferuje wiele przydatnych, łatwych w obsłudze funkcji, dostęp do większości głównych serwisów streamingowych oraz wsparcie dla Spotify, Tidal Connect, AirPlay2 i DLNA.

Urządzenie jest odbiornikiem Bluetooth oraz umożliwia bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe poprzez Wi-Fi 24-bit/192kHz. Z powodzeniem obsługuje większość głównych serwisów streamingowych, m.in. Tidal, Deezer, Spotify, Amazon Music i Qobuz oraz odtwarza radia internetowe takie jak TuneIn czy iHeartRadio, dając w ten sposób bezpłatny dostęp do kilku tysięcy stacji. Omnia Stream Mini DAC umożliwia również strumieniowanie muzyki za pośrednictwem aplikacji Spotify Connect i TIDAL Connect. Wygodne sterowanie inteligentnym systemem muzycznym i wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych głośników możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację Omnia Receiver App kompatybilną z iOS i systemem Android. 

Dzięki obsłudze DLNA, przesyłanie utworów z innych urządzeń (smartfon, tablet, komputer, dysk NAS) jest proste i nie wymaga korzystania z zewnętrznych nośników danych, takich jak np. płyty CD czy DVD. Producent nie zapomniał także o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem iOS, wyposażając ten kompaktowy transport sieciowy w obsługę AirPlay2.

NuPrime Omnia Stream Mini DAC wyposażony jest w wyjście koaksjalne, analogowe 2xRCA oraz NuPrime Digital Port**, czyli port USB typu C zaprojektowany do przenoszenia danych S/PDIF (pomiędzy urządzeniami NuPrime), jak również zasilania 5V.

Produkty NuPrime można łączyć, dopasowując poszczególne moduły do własnych potrzeb, np. łącząc odtwarzacz sieciowy Omnia Stream Mini DAC z innymi produktami NuPrime lub kompatybilnymi głośnikami.

 

Odtwarzacz NuPrime Omnia Stream Mini DAC może stać się częścią systemu multiroom. Urządzenie może udostępniać muzykę w całym domu (do 8 stref) wraz z prostą kontrolą poprzez aplikację dla urządzeń mobilnych. Dostępna bezpłatnie w Apple Store i Google Play aplikacja Omnia Receiver zapewnia użytkownikowi możliwość przypisania nazw do każdego z odbiorników, wyboru odtwarzanego przez nie utworu oraz pogrupowania ich w celu odtwarzania tej samej muzyki. Za pomocą aplikacji Omnia Receiver można też aktualizować oprogramowanie urządzenia.

 • Aby pogrupować urządzenia, naciśnij ikonę urządzenia, przytrzymaj i przeciągnij w kierunku innego urządzenia lub istniejącej grupy.

     

 • W sytuacji, gdy zgrupowanych jest wiele urządzeń, pierwsze urządzenie w grupie działa jako główne źródło muzyki. Re-streaming ma miejsce, gdy urządzenie główne odbiera muzykę z wejścia Bluetooth, analogowego lub optycznego i przesyła strumieniowo do wszystkich innych odbiorników w grupie.

     

Wsparcie Linkplay zapewnia moduł, który zarządza protokołem przesyłania strumieniowego. Za pośrednictwem Wi-Fi obsługuje strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzeń do głośników, komunikacją między urządzeniami, re-streaming oraz multi-room. Ogólnie rzecz biorąc, produkty kompatybilne z Linkplay mogą być używane razem jako system. Częściowa lista produktów kompatybilnych z Linkplay znajduje się tutaj: https://www.linkplay.com/products-powered-by-linkplay.

*NuPrime zdefiniowało port USB typu A do przenoszenia danych S/PDIF i zasilania 5 V do podłączenia zewnętrznego bezprzewodowego odbiornika audio za pomocą tylko jednego standardowego kabla USB

NuPrime Stream Mini

Najważniejsze cechy:

 • Wyjścia: Coaxial (24bit/192kHz), Analogowe 2 x RCA, NuPrime Digital Port* (S/PDIF)
 • Wi-Fi 24-bit/192kHz i komunikacja Bluetooth (jako odbiornik)
 • Obsługa przesyłania strumieniowego multi-room do 8 stref
 • Obsługuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego online (Deezer, iHeartRadio, Qobuz, QQ Music, Spotify, TIDAL, TuneIn), sieciowe DLNA i przesyłanie strumieniowe AirPlay2
 • Urządzenie kompatybilne z aplikacjami Spotify Connect i TIDAL Connect
 • Bezpłatna aplikacja "Omnia Receiver" dla systemów iOS i Android umożliwia łatwe korzystanie i sterowanie inteligentnym systemem muzycznym oraz wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych  głośników
 • Obsługa przesyłania strumieniowego w wielu pomieszczeniach do 8 stref
 • Aktualizacja oprogramowania urządzenia po przez internet
 • Zasilanie: 5V DC (wymagana standardowa ładowarka USB 5V lub podłączenie do gniazda NuPrime Digital Port)

W zestawie:

 • NuPrime Omnia Stream Mini DAC
 • kabel USB C - USB A - 1m
 • kabel 2 x RCA - 1.2m
 • kabel mini Jack 3.5mm na 2 x RCA - 1.2m
 • instrukcja obsługi

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu z kompletem akcesoriów od producenta. Gwarancja 24 miesiące. 

SEKCJA AUDIO
SEKCJA AUDIO ------
Przetwornik DAC
ESS Sabre
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA
------
DLNA
Tak
Wi-Fi
TAK
UPnP
TAK
AirPlay
AirPlay 2
Tak
Bluetooth
TAK
Dedykowana aplikacja
Android
iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)
Radio internetowe
TAK
Usługi muzyczne
Spotify
Deezer
iTunes
TuneIN
Qobuz
Tidal
Amazon Music
Spotify Connect
TIDAL Connect
USB DAC
NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA
------
Wyjścia koaksjalne
1
Wyjścia 2xRCA liniowe
1
Złącze słuchawkowe
Brak
Wejście Ethernet/LAN
NIE
Trigger
NIE
Obsługa serwera NAS
TAK
:
Wyjście coaxial: 24bit/192kHz)
Pilot
NIE
Waga
0.5kg
Gwarancja
24 miesiące
Przetwornik DAC
ESS Sabre
Google Chromecast (Google Cast)
NIE

Recenzje prasowe:
"Niech mnie ktoś uszczypnie, bo to przecież nie może być prawda, że NuPrime Omnia Stream Mini DAC gra tak jak gra. Ja wszystko rozumiem, zdaję sobie sprawę z postępu technicznego, coraz doskonalszych rozwiązań software’owych i sukcesywnie zdobywanego doświadczenia wytwórców. Ale na miły Bóg, tego, że pudełeczko mniejsze od paczki papierosów, w dodatku komunikujące się wyłącznie bezprzewodowo, jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z konkurencją z poziomu 8-10kPLN, to się nie spodziewałem."zobacz więcej...


Galeria