NuPrime BTR-HD Odbiornik / transport strumieniowy Bluetooth 5.0, aptX HD, HDMI I2S


Sugerowana cena detaliczna: 749.00 zł
brak w magazynie

NuPrime BTR-HD

NuPrime BTR-HD to transport strumieniowy Bluetooth o bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości cyfrowego sygnału audio, wykorzystujący technologię Qualcomm aptX HD. Jest w stanie odbierać bezprzewodowo sygnał 24-bit/48kHz i wyprowadzić poprzez wyjścia: HDMI IIS, optycznego, coaxial i NuPrime Digital Port USB-C (wspiera przesył sygnału SPDI/F pomiędzy urządzeniami NuPrime). BTR-HD to źródło sygnału cyfrowego audio, które zapewni czysty i rozdzielczy dźwięk z Twojego przenośnego urządzenia z transmisją Bluetooth (smartfon, laptop, tablet).

Najważniejsze cechy

  • Wireless HD - BTR-HD wykorzystuje technologię Qualcomm aptX HD, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Ten ulepszony kodek obsługuje 24-bitową jakość muzyki przez Bluetooth, dzięki czemu słuchacze mogą usłyszeć więcej szczegółów w swojej muzyce.
  • Wysoka moc wyjściowa sygnału - aptX-HD poprawia stosunek sygnału do szumu, który wynosi 92dB, co skutkuje niższym poziomem szumów tła.

  • Minimalne zniekształcenia - dzięki niskim zniekształceniom harmonicznym (THD) i brakowi artefaktów dźwiękowych możesz cieszyć się muzyką ze zredukowanymi do minimum zakłóceniami.
  • Wyjścia: optyczne, koaksjalne, NuPrime Digital Port**, czyli port USB typu C zaprojektowany do przenoszenia danych S/PDIF pomiędzy urządzeniami NuPrime, IIS/ I2S* typu HDMI.

*NuPrime nie gwarantuje, że źródło IIS/I2S będzie kompatybilne z urządzeniami innych marek z powodu szerokiej gamy niestandardowych specyfikacji

**NuPrime zdefiniowało port USB typu A do przenoszenia danych S/PDIF i zasilania 5 V do podłączenia zewnętrznego bezprzewodowego odbiornika audio za pomocą tylko jednego standardowego kabla USB

NuPrime Stream Mini

W zestawie:

  • BTR-HD x1
  • Kabel typu C x1
  • Instrukcja obsługi x1
  • Kabel HDMI I2S x1

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Wyjścia NuPrime Digital Port USB-C
SEKCJA AUDIO ------
Stosunek sygnał/szum 92dB
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA ------
AirPlay NIE
Bluetooth TAK
Bluetooth 5.0
USB DAC NIE
Wejście USB Apple iPhone/iPod NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA ------
Wyjścia optyczne 1
Wyjścia koaksjalne 1
Wejście Ethernet/LAN NIE
Trigger NIE
aptX TAK
aptX aptX HD
INNE Obsługiwany kodek aptX-HD
: Obsługiwany sygnał do 44kHz/24-bit
: Technologia połączenia: Bluetooth® Low Energy, Bluetooth® Classic, Dual-mode Bluetooth®
: Qualcomm® aptX™ Audio, Qualcomm® aptX™ HD
Pilot NIE
Zasilacz brak w zestawie, wymagany 5V
Wysokość 22mm
Szerokość 87mm
Głębokość 59mm
Waga 80g
Gwarancja 24 miesiące
Google Chromecast (Google Cast) NIE
Wyjście HDMI I2S 1Galeria